My škôlkari máme knihy veľmi radi. S obľubou si ich prezeráme , ale najradšej počúvame rozprávkové príbehy. Za jedným pekným a veselým príbehom sme sa vybrali do mestskej knižnice. Páčilo sa nám pútavé čítanie tety o zajkovi, ktorý zachránil svoju kamarátku Nelu. V knižnici sa nám veľmi páčilo, bolo tam veľa kníh, aj zaujímavých hier. Niektoré sme si pozreli a už teraz vieme, že keď sa naučíme čítať, budeme sa do knižnice radi vracať.
Učiteľky, pedagogické asistentky a pomocné vychovávateľky ŠMŠ