Učiteľky Mgr. Popadičová, Mgr. Cihová, Mgr. Kuľová
Asistenti: Bc. Polláková, Bc. Jozefčák, Mgr. Iľašová
Školský rok 2020/2021 bol veľmi náročný, poznačený pandémiou, ktorá okrem iného, výrazne zasiahla aj všetky školské aktivity. O to viac sme sa všetci tešili keď po uvoľnení pandemických opatrení sme sa mohli vybrať na výlet do Vysokých Tatier. Počasie nám vyšlo, príroda bola úžasná, slniečko svietilo a turistickú vychádzku okolo Štrbského Plesa sme si naozaj užili. Tešíme sa na ďalšie akcie v budúcom školskom roku a všetkým prajeme krásne, zdravé prázdniny.