Po dlhšej pauze sme opäť v našej škole s radosťou privítali p. Danielu Dzurňákovú a fenku Ninku. Žiaci Základnej školy pre žiakov s autizmom v spolupráci s OZ SPOSA – L sa tak dvakrát v týždni môžu tešiť z Ninky, rozvíjať si svoje pozitívne emócie i psychickú pohodu. Posunúť sa každým stretnutím o krok ďalej v svojej odvahe, šikovnosti a hlavne postupne budovať pozitívny vzťah k zvieratku.
Mgr. Vladimíra Tatarková