Učiteľka Jozefčáková L. pedaogická asistentka uč. Holotňáková K.
Mesiac máj je najkrajší mesiac roka. Zakvitnú stromy, kvety na lúkach i v záhradách. Pozrieť všetku tú krásu z blízka sme sa vybrali aj my škôlkari. Obdivovali sme krásu kvitnúcich kvetov, pozorovali život pri potoku a počúvali spev vtákov. Zahrali sme sa na lúke posiatej hlávkami púpav a zaspievali si jarnú pieseň. Krásne počasie umocňovalo náš nádherný zážitok. Svedčia o tom aj naše fotografie.