Zoznam tried

Názov
1.MS Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Marcela Kuľová
Učebňa Učebňa č. 65
2.MS Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Larisa Jozefčáková
Učebňa Učebňa č. 71
3.MS Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Ľubomíra Duláková
Učebňa Učebňa č. 70
4.MS Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Monika Popadičová
Učebňa Učebňa č. 73
5.MS Rozvrh
Triedny učiteľ Bc. Petronela Vašková
Učebňa Učebňa č. 25/3
1.V Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Viera Zoričáková
Učebňa Učebňa č. 25/2
2.V Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Magdaléna Petrisková
Učebňa Učebňa č. 29
3.V Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Marcel Holló
Učebňa Učebňa č. 25/1
4.V Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Eva Buštová
Učebňa Učebňa č. 45
5.V Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Kamila Valentová
Učebňa Učebňa č. 49
6.V Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Ing.Alena Jandušíková
Učebňa Učebňa č. 27
1.S Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Mária Vašková
Učebňa Učebňa č. 42
2.S Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Mária Kedžuchová
Učebňa Učebňa č. 46
1.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Martina Cihová
Učebňa Učebňa č. 39/1
2.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Martina Kovalčíková
Učebňa Učebňa č. 39
3.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Vladimíra Tatarková
Učebňa Učebňa č. 39/2
1.T Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Janka Tomalová
Učebňa Učebňa č. 16
1.K Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Katarína Strážiková
Učebňa Učebňa č. 47
2.K Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Eva Kašperová
Učebňa Učebňa č. 48
3.K Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jana Antalová
Učebňa Učebňa č. 44
4.K Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Viera Dudičová
Učebňa Učebňa č. 43
5.K Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Michaela Zombeková
Učebňa Učebňa č. 30
1.P Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Anna Džuganová
Učebňa Učebňa č. 92
2.P Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Beáta Hrušovská
Učebňa Učebňa č. 40

© aScAgenda 2019.0.1135 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 18.10.2018

Aktualizácia

03. októbra 2018

Narodeniny a meniny

Dnes (Štvrtok 18.10.2018)
Anna Mária Čonková (2.MS)
Lukáš Čonka (2.MS)
Lukáš Lacko (1.K)
Zajtra (Piatok 19.10.2018)
Kristián Varga (2.A)

Priebeh vyučovania

Počet návštev

Počet návštev: 879076

ssjvile © 2013-10