V utorok, v podvečerných hodinách, sme s deťmi zo školského internátu znovu (po 2 rokoch), zahájili „našu korčuliarsku sezónu“. Deťom sa to veľmi páčilo, na ľade sa vybláznili, boli nadšené. Ak nám to zdravie a situácia v spoločnosti dovolí, korčule si budeme obúvať každý utorok až do konca apríla.
Vychovávateľky a pani pomocná vychovávateľka zo ŠI.
