V stredu 25. mája 2022 sa v kongresovej sále mestského divadla v Levoči uskutočnilo podujatie pod názvom VITAJ JAR. Cieľom podujatia bolo predstavenie remesiel tematicky zameraných na tradície a zvyklosti spojené s jarou. Okrem rezbárov, kováčov, tkáčov či iných remeselníkov sa podujatia zúčastnili aj mestské školy vrátane tej našej. Tohto roku naši žiaci prispeli širokou škálou výrobkov nielen z výtvarných, ale aj z odpadových materiálov. Okrem výrobkov sme prezentovali našu školu krásnymi obrázkami súvisiacimi s tematikou jari.
Mgr. Eva Vandrová