• Hry na snehu

29. 1. 2024

Dňa 25.1.2014 sa žiaci 1.A, 2.A a 3. A triedy zúčastnili krátkej turistiky v prírode spojenej s hrami na snehu. Využili sme krásnu snehovú prikrývku na Závade. Žiaci si posilnili svoju fyzickú zdatnosť, precvičili si chôdzu po dosť náročnom teréne. Aj desiata v prírode sa im rátala. Po sánkovaní sme sa presunuli na Levočskú Dolinu, kde sa žiaci občerstvili. Bol to krásny deň strávený v zimnej prírode.

Mgr. Vladimíra Tatarková

• Návšteva mestskej knižnice Jána Henkela v Levoči

25. 1. 2024

Dňa 15. 1. 2024 si žiaci 1. A a 3. A triedy mali možnosť pozrieť rôzne detské rozprávkové knihy v mestskej knižnici.  Žiaci si mohli vybrať knihu podľa vlastného výberu a dozvedeli sa, že je potrebné knihu vrátiť na pôvodné miesto. Učili sa ohľaduplne listovať v knihách a knihy si navzájom požičať. Dozvedeli sa, ako sa správať v knižnici, aby nerušili iné deti a návštevníkov, ako si vypožičať knihu u pani knihovníčky.  Deti sa už teraz tešia na ďalšiu návštevu mestskej knižnice.

Mgr. T. Galajdová, Mgr. V. Tatarková, Mgr. M. Kapustová