Nadácia J&T

Rekreačno-relaxačné a terapeutické popoludnie detí.

Nadácia J&T nás podporila a umožnila našim deťom, ubytovaným v školskom internáte, stráviť v jesenných mesiacoch september až november 2016 voľný čas exkluzívne – opakovaným pobytom na konskej farme  Pobyt na farme bol  spojený s možnosťou vyskúšať si jazdu v sedle, vyčesať a vyčistiť koníky, pozorovať domáce zvieratá, kŕmiť ich  a dokonca sa s nimi aj zahrať. Deti dokázali, aký prirodzený je pre nich život s prírodou.

Na popoludnia s koníkmi  sa vždy veľmi tešili a možnosť pobytu na farme pôsobila zároveň aj ako silný motivačný prvok v plnení školských povinností.

05. decembra 2018

ssjvile © 2018-11  technik@ssjvile.org