• 2. súťažný deň

• Piatok 09.06.2017

Druhý deň športových hier prebiehal v telocvičniach. Dievčatá z Bratislavy – Drotárska, Bratislavy – Hrdličkova a Levoče súťažili v basketbale a chlapci z Lučenca, Kremnice, Bratislavy – Drotárska, Bratislavy – Hrdličkova a Levoče vo futsale.

06:00                budíček

06:30 – 07:15   raňajky (Spojená škola Jána Vojtaššáka internátna)

08:00 – 13:00   súťaž v basketbale dievčat (hala pri Gymnáziu JFR Levoča)

08:00 – 13:00   súťaž vo futsale chlapcov (hala pri SOUP Majstra Pavla Levoča)

Telocvične nabité energiou a chuťou zvíťaziť priniesli každému, kto prišiel povzbudiť mladých športovcov príjemný športový zážitok.

Výsledky :

Basketbal

08:00 – 13:00   súťaž vo futsale chlapcov (hala pri SOUP Majstra Pavla Levoča)

13:00 – 14:00   obed (Spojená škola Jána Vojtaššáka internátna)

15:00 – 18:00   osobné voľno, voľnočasová aktivita

V popoludňajších hodinách športovci spoločne navštívili Tricklandiu – Galériu optických ilúzií v Starom Smokovci.

18:00                večera (Spojená škola Jána Vojtaššáka internátna)

Večer všetkých pobavil a potešil svojim programom mím Vladimír Kulíšek. Bolo to príjemné ukončenie dnešného náročného dňa.

20:00                porada vedúcich družstiev (zborovňa SŠJVI)

21:30                večierka