CROSS BORDER OF SILENT III

Projekt je pokračovaním viacročných  aktivít, ktoré realizujeme od roku 2013 spoločne s poľskými partnermi - organizáciou Fundacja Rozwoju Regionalnego VIRIBUS UNITIS a s podporou višegrádskeho fondu Visegrad fund. V školskom roku 2016/2017 sú  aktivity projektu rozšírené a formou 3-dňových pobytov v partnerských školách v Krakove a Budapešti majú naše deti možnosť spoznávať nové krajiny, ich reálie, zvyklosti a kultúru. Žiaci sa stávajú  načas hostiteľmi a načas návštevníkmi,  rozvíjajú si zručnosti v oblasti prezentácie seba, svojej školy, svojho mesta a svojej krajiny a zažívajú nový pocit sebarealizácie a sebauspokojenia v kruhu rovnako znevýhodnených rovesníkov.

03. októbra 2018

Dnes (Štvrtok 18.10.2018)
Anna Mária Čonková (2.MS)
Lukáš Lacko (1.K)